Regulamin

IMG_1559Regulamin sklepu internetowego

1. Właścicielem sklepu internetowego jest firma ADS Technic s.c., zarejestrowana w Jankowicach, w województwie śląskim, przy ul. Świerklańskiej 109 i jest formą jej działalności handlowej.

Weryfikacji danych podmiotu można dokonać na stronie Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej >>>
Firma prowadzi również pełną działalność handlową, więcej na temat firmy oraz jej pełna oferta jest dostępna na stronie: www.adstechnic.pl

2. Oferowane produkty są pełnowartościowe, fabrycznie nowe, obowiązuje gwarancja producenta.

3. Podane ceny są cenami brutto, uwzględniają podatek VAT w wysokości 23%. Wystawiamy faktury VAT na wszystkie sprzedawane produkty.

4. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 11.00; w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane w następnym dniu roboczym.

5. Zamówienia w sklepie można składać poprzez sklep internetowy, klikając odpowiednią opcję na karcie towaru, wybierając opcję dostawy, wpisując pełne dane do wystawienia faktury i potwierdzając wysłanie zamówienia.

Alternatywnie, można pominąć złożenie zamówienia poprzez stronę i dokonać tego:

– telefonicznie pod numerem telefonu 791 700 540
– e-mailem: biuro@lyzki.com.pl
– faksem pod nr 32 75 70 950

6. Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie wszystkich danych występujących w formularzu zamówienia, czyli: pełnych danych firmy do faktury z dokładnym adresem i numerem NIP, danych osoby kontaktowej, numeru telefonu i adresu e-mail.

7. Po przyjęciu zamówienia Zamawiający zostanie poinformowany o jego przyjęciu telefonicznie. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić telefonicznie, nie będą realizowane.

8. Zamówiony towar zostanie dostarczony pod adres wskazany przez Zamawiającego w maksymalnym terminie do 7 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia. Standardowy termin dostawy to 24 h, przy zamówieniu przed godziną 11.00 dnia poprzedniego. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia.

9. Należność za zamówiony towar Zamawiający można uregulować przy odbiorze przesyłki lub przelewem – przedpłatą. Podczas dokonywania przedpłaty należność za zamówienie internetowe należy uregulować przelewem na konto podane na fakturę dostarczoną faksem lub e-mailem. Po dokonaniu wpłaty należy faksem lub e-mailem przesłać potwierdzenie wpłaty.

10. W przypadku płatności przy odbiorze Zamawiający reguluje należność gotówką po dostarczeniu towaru.

11. Zwrot towaru może nastąpić, gdy produkt nie został naruszony i pozostaje w stanie określonym jako fabrycznie nowy, nieużywany. Zwrot powinien nastąpić na adres naszej firmy, tj. ul. Świerklańska 109, 44-264 Jankowice. Koszty zwrotu produktu realizowanego przez sprzedawcę pokrywa klient lub klient dokonuje przesyłki zwrotnej na swój koszt. Zwrot pieniędzy za zakupiony towar jest realizowany przelewem na podane przez Klienta konto bankowe, bezpośrednio po dokonaniu zwrotu.

12. Oferta sklepu jest ważna tylko na terenie Polski.

13. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 791 700 540.

14. Firma ADS Technic s.c. zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Zgodnie z tą ustawą Klienci sklepu mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania. Dane te nie są przekazywane do żadnych innych podmiotów i są wykorzystywane jedynie do działań handlowych związanych z funkcjonowaniem firmy ADS Technic s.c.

Facebook